Büyük Sağlık Çalışanları Sempozyumu İçin Kayıtlar Başladı

Büyük Sağlık Çalışanları Sempozyumu İçin Kayıtlar Başladı

4 Ayrı eğitmen 4 ayrı oturum ve 4 ayrı katılım belgesi verilecek sağlık çalışanları sempozyumu için kayıtlar başladı.

.

Sağlıkçıyız Biz Platformu olarak 2021 yılı Şubat ayı itibariyle başladığımız ücretsiz sağlık eğitimlerini düzenlemeye devam ediyoruz. Bu eğitimlerin 4. sü 21.02.2021 (yarın) tarihinde yapılacak. Bu eğitimler için kayıtlar doldu. 

 

 Platform olarak önceki eğitimde duyurusunu yaptığımız daha geniş kapsamlı eğitimlerin olacağı ''Büyük Sağlık Çalışanları Sempozyumu'' için kayıtlar almaya başlıyoruz. 

 

 Bu sempozyum nasıl olacak? İçeriği nedir? 

 Sempozyum toplamda 4 oturum şeklinde olacak ve katılımcılar eğitim sonunda 4 ayrı katılım belgesi alacaklar. Her oturum için alanında uzman farklı eğitmenler gelecek. 

 Sempozyum 21 Mart 2021 Pazar günü gerçekleşecek ve saat 15.00 - 20.00 saatleri arasında olacak. 

 

 Eğitmenler Kimlerden Oluşuyor? Hangi Konularda Eğitim Verecekler?

 1- Prm. Harun Özkan: Önceki eğitimlerden de hatırlayacağınız Harun hocamız, Vaka romanları ile tanınıyor. Kendisi profesyonel bir eğitmen. Bir çok üniversite ve farklı kurumlarda eğitimler verdi ve söyleşilere katılıyor. Kendisi aynı zamanda bir 112 çalışanı.

Harun Özkan'ın Eğitim Konusu: Örnek EKG'ler ile Bradikardiler ve Tedavileri.

 

2- Prof. Dr. M. Bülent Şerbetçioğlu: Bülent hocamız Medipol Üniversitei Odyoloji Bölüm Başkanı. Aynı zamanda Medipol Üniversitesi Hastanesi'nde Kulak Burun Boğaz Profesörü olarak görev yapmakta.

  1. Bülent Şerbetçioğlu'nun Eğitim Konusu: Yenidoğanlarda İşitme Taramaları

 

3- Op. Dr. Aytekin Çoşkun: Aytekin hocamız uzun yıllar görev yapmış bir Genel Cerrah. Görev yaptığı süre boyunca onlarca farklı operasyona girdi ve görevini özel bir hastanede sürdürmekte. 

Aytekin Çoşkun'un Eğitim Konusu: Ameliyathane de Sterilazasyon Kuralları

 

4- Uzm. Hem. Özgül Bütün: Özgül hocamız 1996 Hacettepe Üniversitesi Hemşirelik bölümü mezunu. Konya Selçuk Üniversite'sinde Öğretim Görevlisi olarak çalıştı. Daha sonra Anadolu Sağlık meslek liselerinde Öğretmen olarak görevini sürdürdü. Şu anda Milli Eğitim Bakanlığı Bünyesinde  Sağlık/Sağlık Hizmetleri Branşında Öğretmen olarak görevini sürdürmekte.

Özgül Bütün'ün Eğitim Konusu: Ameliyat Öncesi /Sonrası Hasta Bakımı

 

Eğitim Ücreti Nedir? Nasıl Kayıt Olunur? 

 Eğitim ücreti KDV dahil 120 TL olarak belirlendi.

Eğitime kayıt olmak için Whatsapp Hattımızdan bize mesaj yazabilirsiniz.

Whatasapp hattımız: +90 545 461 21 82

 

809 Görüntüler

Yorumlar